Dorpshuis De Horst is een ontmoetingsplek in het centrum van het dorp Horssen. Wij bieden ruimte aan onze leden: verenigingen, organisaties en paramedische beroepsbeoefenaren. Daarnaast beheren we een sporthal en vinden er in het dorpshuis activiteiten plaats voor jong en oud.

Wij zijn op zoek naar een medewerker/medewerkster voor circa 10 uur in de week, om ons team van gastvrouwen te versterken en die: 

 • gastvrij is naar onze gebruikers en bezoekers,
 • zelfstandig en in teamverband kan werken,
 • eenvoudige catering kan verzorgen,
 • ondersteunt in de horeca en voorraadbeheer,
 • schoonmaak- en andere huishoudelijke taken verricht,
 • ruimtes inricht voor vergaderingen en activiteiten,
 • bereidheid tot werken op onregelmatige tijdstippen,

Vaardigheden:

 • klantvriendelijk en representatief,
 • Sociale Hygiëne of bereid zijn deze te halen,
 • BHV of bereid deze te halen,
 • Ervaring in de horeca is een pré.

Heb je interesse of vragen naar aanleiding van deze vacature neem dan contact op met Mathieu Gremmen, voorzitter van het dorpshuisbestuur, via 0487-541309. Wil je direct solliciteren, stuur dan je motivatie en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Logo dorpshuis