Slagwerkgroep

Heeft u nog mooie bruikbare spullen voor onze jaarlijkse rommelmarkt? Slagwerkgroep Excelsior kan deze goed gebruiken! 

Zoals u wellicht weet, houdt onze Slagwerkgroep Excelsior Deest/Horssen jaarlijks een rommelmarkt in maart. De opbrengst van deze markt komt geheel ten goede aan het opleiden van onze leerlingen, het in stand houden van onze vereniging en het onderhoud van het instrumentarium.

Natuurlijk kunnen wij deze rommelmarkt niet organiseren zonder mooie bruikbare spullen waar u niets meer mee doet. 


Vandaar onze oproep: Heeft u mooie tweedehands spullen (geen bankstellen, tuinmeubilair en matrassen en geen grote meubelen), neem dan contact op met de rommelmarktcommissie. Wij kunnen het gehele jaar door de spullen komen ophalen. Dus heeft u nu al dozen staan? Laat het ons weten!

 

We kunnen de spullen bij u ophalen, maar u kunt het ook zelf bewaren. Dan komen wij 's zaterdags voorafgaand aan de rommelmarkt bij u langs. U mag dat uiteraard ook zelf brengen. We overleggen dat met elkaar. Dus neem contact op met Peter via 06 2145 63 94 of mail naar

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Alvast bedankt namens alle leden!

 

Het bestuur
Voor meer informatie: www.slagwerkgroepexcelsior.nl  

Slagwerkmarkt